Ngjarje

 • Në kampusin e Universitetit të Prizrenit u vendos gurthemeli i shtatores së veprimtarit, ideologut dhe profesorit Ukshin Hotit

  Në kampusin e Universitetit të Prizrenit u vendos gurthemeli i shtatores së veprimtarit, ideologut dhe profesorit Ukshin Hotit

  Në kampusin e Universitetit “Ukshin Hoti” në Prizren, të premten është vendosur gurthemeli i shtatores së veprimtarit, ideologut dhe profesorit Ukshin Hoti, në...

  17/06/2016 Lexo më shumë
 • Urimi i Rektorit Vataj për Muajin e Shenjtë të Ramazanit

  Urimi i Rektorit Vataj për Muajin e Shenjtë të Ramazanit

  Rektori i Universitetit “Ukshin Hoti” në Prizren, Prof. Dr. Ramë Vataj, të gjithë besimtarëve mysliman ua uron Muajin e shenjtë të Ramazanit. Në këtë muaj të...

  05/06/2016 Lexo më shumë
 • Rektori Vataj prit në takim një delegacion nga Universiteti i LUdeS H.E.I (Lugano, Zvicer)
  27/05/2016 - Rektori Vataj prit në takim një delegacion nga Universiteti i LUdeS H.E.I (Lugano, Zvicer)

  Rektori i Universitetit “Ukshin Hoti” në Prizren, Prof. Dr. Ramë Vataj, të premten ka pritur në takim një delegacion nga Universiteti i LUdeS H.E.I (Lugano, Zvicer), në...

 • Themeluesi i kompanisë prestigjioze ndërkombëtare “REPLAY”, Luigino Buziol, mbajti ligjëratë në UPZ
  24/05/2016 - Themeluesi i kompanisë prestigjioze ndërkombëtare “REPLAY”, Luigino Buziol, mbajti ligjëratë në UPZ

  Në Universitetin “Ukshin Hoti” në Prizren, para studentëve të Fakultetit Ekonomik, të martën ka mbajt ligjëratë themeluesi i kompanisë prestigjioze ndërkombëtare...

Shiqo të gjitha ngjarjet

Lajme

Shiqo të gjitha lajmet
 • SEMS
 • UPz
 • BULETINET
 • Universiteti i Prizrenit
 • Qyteti i Prizrenit