Ngjarje

 • Rektori Vataj priti në takim nënkryetarin e Komunës së Prizrenit, Lulzim Kabashi

  Rektori Vataj priti në takim nënkryetarin e Komunës së Prizrenit, Lulzim Kabashi

  Rektori i Universitetit “Ukshin Hoti” në Prizren, Prof. Dr. Ramë Vataj, të mërkurën ka pritur në takim nënkryetarin e Komunës së Prizrenit, Lulzim Kabashi. Në takim...

  22/02/2017 Lexo më shumë
 • Urimi i Rektorit Vataj për 17 Shkurtin – Ditën e Pavarësisë

  Urimi i Rektorit Vataj për 17 Shkurtin – Ditën e Pavarësisë

  Rektori i Universitetit “Ukshin Hoti” në Prizren, Prof. Dr. Ramë Vataj, të gjithë qytetarëve, në veçanti studentëve, profesorëve dhe punonjësve të UPZ-së, ua uron...

  16/02/2017 Lexo më shumë
 • Rektori Vataj takoi nënkolonel Mirsad Maglajac nga KFOR gjerman në Prizren
  14/02/2017 - Rektori Vataj takoi nënkolonel Mirsad Maglajac nga KFOR gjerman në Prizren

  Universitetin “Ukshin Hoti” në Prizren, të martën e ka vizituar nënkolonel Mirsad Maglajac këshilltar për kulturë në kontingjentin e KFOR-it gjerman në Prizren. Ai...

 • Rektori Vataj priti përfaqësuesit e shoqatës “Miqtë e Amerikës”
  10/02/2017 - Rektori Vataj priti përfaqësuesit e shoqatës “Miqtë e Amerikës”

  Rektori i Universitetit “Ukshin Hoti” në Prizren, Prof. Dr. Ramë Vataj, të premten ka pritur në vizitë themeluesin e shoqatës “Miqtë e Amerikës”, Agim Rexhepi me...

Shiko të gjitha ngjarjet

Lajme

Shiko të gjitha lajmet
 • SEMS
 • UPz
 • BULETINET
 • FLETËPAGESAT